Praca nie musi być nudna ! Najdziwniejsze i najzabawniejsze historie z rynku pracy - wyszukuje redakcja GazetaPraca.pl
Kategorie: Wszystkie | Ogólne | W Polsce | Za granicami
RSS
czwartek, 29 września 2011
Okazuje się, że ważny jest nie tylko cel, ale też droga do niego prowadząca, szczególnie, jeżeli podążanie nią wymaga odwagi i podjęcia ryzyka. Wie o tym Amanda Zolden, która została pierwszą laureatką nagrody za "heroiczną porażkę".
wtorek, 06 września 2011
Dyplom w ręku i przerażający brak zdecydowania w kwestii tego, czym się zajmować w życiu - to typowy stan ducha dla dużej części absolwentów.
wtorek, 23 sierpnia 2011
Ruszył już portal www.hiperwyzysk.pl, na którym pracownicy sieci handlowych i firm ochrony mogą zgłaszać problemy z pracodawcą. Mają tam być zamieszczane informacje dla pracodawców, pracowników i klientów o warunkach pracy w danych sieciach.
czwartek, 18 sierpnia 2011
Zestresowani pracownicy potrzebują urlopu co 62 dni, aby nie „wypalić się” – czytamy w dzienniku Metro.
czwartek, 11 sierpnia 2011
Demonstranci domagali się już od dawna, żeby policjanci nosili na mundurach naszywki z imieniem i nazwiskiem. Berlin jako pierwszy kładzie kres anonimowości funkcjonariuszy.
czwartek, 04 sierpnia 2011
Kto nie zna definicji "parcia na szkło", powinien przyjrzeć się bliżej przykładowi Matthew Epsteina. Ten niespełna 30-letni specjalista od marketingu i PR tak bardzo chce pracować w Google Company, że nie przeszkadza mu, że jego nietypowemu procesowi aplikacyjnemu przygląda się cały świat.
środa, 03 sierpnia 2011
Dowiodły tego badania opublikowane przez gazetę Handelsblatt. Wynika z nich, że o zarobkach decydują nie tylko wykształcenie i wydajność w pracy, lecz większe kompetencje socjalne, które posiadają żonaci mężczyźni.
czwartek, 28 lipca 2011
Choć to umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie powinny umożliwić nam awans na nowe stanowisko, nasz codzienny wygląd w pracy również może być brany pod uwagę.
środa, 13 lipca 2011
Jak zrobić ze swojego CV wizualne cudo? Pomoże w tym nowa aplikacja o nazwie Vizualize.me, która będzie powszechnie dostępna już w sierpniu.
czwartek, 30 czerwca 2011
Szybkie randki, w trakcie których można poznać mnóstwo nowych osób w zaledwie kilkanaście minut przenoszą się na grunt zawodowy.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42